Wręczenie nagród burmistrza

23 czerwca 2015r. po raz 15 wręczono Nagrody Burmistrza Miasta Sierpc. To wyróżnienie przyznawane co roku dla najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz mogli pochwalić się szczególnymi osiągnięciami w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych. Jest ono najlepszym wyrazem dostrzegania wielkiej pasji do nauki oraz ogromnego wysiłku i pracy młodych.

Tegoroczne wyróżnienie z rąk burmistrza Jarosława Perzyńskiego odebrała uczennica klasy szóstej I PSP - Dorota Jeżewska. Dorota jest laureatką licznych konkursów językowych oraz wielbicielką matematyki. Uzyskała także najwyższy wynik ze sprawdzianu klas szóstych - 98%, w tym 100 % z części matematycznej.

Jak co roku uroczystą galę uświetniły też występy młodych artystów ze wszystkich szkół. Nasi uczniowie pod kierownictwem pani Anny Stalhke zaprezentowali piękny układ śpiewno-taneczny, w którym przekonywali, że warto odwiedzić mury naszej małej szkoły i pozostać tu na dłużej. Mamy nadzieję, że z roku na rok będziemy mogli pochwalić się coraz większą liczbą utalentowanych i zdolnych wychowanków.

GALERIA