Dzień dziecka

Dzień Dziecka w naszej szkole upłynął pod znakiem dobrego humoru i świetnej zabawy. Z tej okazji szkolną imprezę poprowadziła klasa III gimnazjum, która pod okiem p. Anety Chmielewskiej przygotowała dla młodszych koleżanek i kolegów moc atrakcji. Każdy uczeń mógł przetestować swoją wiedzę o szkole i sobie samych. W zabawie wzięli udział również nauczyciele. Dodatkową atrakcję stanowiły rozgrywki sportowe i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Mateusz Jankowski został uznany najlepszym kibicem szkoły, gratulujemy. Wszędzie można było zobaczyć kolorowe buzie wymalowane specjalnie na tę okazję. Na każdego czekał też słodki poczęstunek. Dobra zabawa i atmosfera święta towarzyszyła wszystkim do końca imprezy. Życzymy dzieciom, żeby jak najczęściej się uśmiechały, bo "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".