Uczniowie Szkoły Podstawowej

Super User on . Posted in teksty

UCZNIOWIE I PRYWATNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Klasa I

  • Borkowska Weronika
  • Borkowski Bartosz
  • Fułek Paweł
  • Gąsiorowska Lena

Klasa II

  • Chroboczyńska Amelia
  • Grabowski Alan
  • Jagodzińska Zofia
  • Kaliszewski Antoni
  • Wiewióra Franciszek

Klasa III

  • Borkowska Zuzanna
  • Dudzińska Zuzanna
  • Kośmider Karol
  • Łukaszewski Adam
  • Seżalska Zofia
  • Strześniewska Lena
  • Zielińska Julia

Klasa IV

  • Ciemiecka Iga
  • Górecki Aleks
  • Klepczyński Jakub
  • Markowska Nikola
  • Mosakowska Nina
  • Placek Sylwia
  • Sobociński Damian
  • Szablewska Zofia
  • Wierzbicka Barbara

Klasa V

  • Czajkowski Filip
  • Dąbrowska Wiktoria
  • Jagodziński Wiktor
  • Nowicki Łukasz
  • Piotrowska Helena

Klasa VI

  • Chęciński Oskar
  • Chrzanowski Dominik
  • Jankowski Mateusz
  • Goc Karol
  • Karaszewski Jakub
  • Koziorowski Sebastian
  • Rakowski Stanisław
  • Skwierawska Anna
  • Szemborska Wiktoria
  • Turalski Sebastian
  • Witkowski Dariusz

Klasa VII

  • Bielecki Damian
  • Dębski Mateusz
  • Dudziński Jakub
  • Jułkowski Adam
  • Kaliszewski Aleksander
  • Kordulasińska Natalia
  • Krowicki Mateusz
  • Kuliński Jakub
  • Prószyńska Magdalena

Rekrutacja

Super User on . Posted in teksty

I Prywatna Szkoła Podstawowa i

I Niepubliczne Gimnazjum w Sierpcu

prowadzą nabór uczniów do klas I

ZAPEWNIAMY :

- opiekę w godzinach 630 – 1700

- bezpieczeństwo;

- dowóz dla chętnych uczniów;

-naukę w oddziałach maksymalnie 10-osobowych;

- profesjonalną i doświadczoną kadrę pedagogiczną;

- rozszerzony program nauczania;

- pomoc w nauce dla uczniów zdolnych jak i mającym trudności w przyswajaniu wiedzy;

- obowiązkowe zajęcia dodatkowe i koła przedmiotowe;

- udział w różnego rodzaju konkursach ze szczególnym uwzględnieniem organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty, które zapewniają możliwość zwolnienia z egzaminów zewnętrznych i sprawdzianów szóstoklasisty;

- organizowanie czasu wolnego;

- wycieczki, wyjazdy i Zielone Szkoły;

- podręczniki i przybory szkolne;

ZASADY PRZYJĘCIA :

W przypadku obu szkół w dniach od 15 lutego do 31 maja każdego roku kandydaci składają następujące dokumenty :

Szkoła Podstawowa:

- podanie;

- 3 fotografie

- o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń

Gimnazjum :

- wykaz ocen z I półrocza VI klasy szkoły podstawowej

- zaświadczenie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej o wynikach sprawdzianu i świadectwo ukończenia szkoły podstawowej dostarczyć w ciągu trzech dni od zakończenia roku szkolnego

- ocena nieodpowiednia albo naganna z zachowania dyskwalifikują kandydata

- w przypadku większej liczby zgłoszeń niż miejsc w klasie pierwszej o przyjęciu decyduje: średnia ocen, zachowanie i wynik sprawdzianu

Stawiamy na uczniów ,którzy chcą się uczyć.

Szczegółowe informacje : 24 275 73 08

 

Materiały do pobrania:

docx iconPodanie o przyjęcie do szkoły podstawowej

docx iconPodanie o przyjęcie do gimnazjum

Rada pedagogiczna

Super User on . Posted in teksty

  1. Danuta Żuławnik – Dyrektor Szkoły
  2. Kamila Jagodzińska – wicedyrektor
  3. Iwona Jeżewska – język polski
  4. Anna Nowakowska – język polski
  5. Aneta Chmielewska – matematyka i informatyka
  6. Alicja Kapuścińska – matematyka
  7. Justyna Kratkowska – język niemiecki
  8. Olga Prószyńska – język angielski
  9. Monika Rudnicka – przyroda, biologia, geografia
  10. Barbara Raczyńska – chemia
  11. Józef Urbański – fizyka
  12. Zofia Hołubicka – religia
  13. Grzegorz Jagodziński – wychowanie fizyczne
  14. Dariusz Malanowski – wychowanie fizyczne
  15. Tomasz Truszkowski – muzyka
  16. Ewa Konorzewska-Połeć – nauczanie zintegrowane
  17. Marzena Różańska – nauczanie zintegrowane
  18. Jadwiga Zwyżykowska – nauczanie zintegrowane
  19. Krzysztof Raczyński – przyroda
  20. Andrzej Kapuściński – szachy
  21. Grzegorz Kędzierski – historia, wos

Sukcesy

NAGRODY BURMISTRZA MIASTA SIERPCA

2003 r. A. Kowalska, J. Tłusty, A. Turalska

2004 r. Kondrad Gąsiorowski

2005 r. Michał Blicharski

2006 r. Paweł Żuławnik f

2007 r. Michał Blicharski

2008 r. Piotr Jaworski

2009 r. Piotr Jaworski

2010 r. Joanna Jabłońska

2011 r. Krzysztof Pawlak

2012 r. Marta Stankiewicz
2013 r. Adrianna Wilkowska
2014 r. Adrianna Wilkowska
2015 r. Dorota Jeżewska
2016 r. Zuzanna Prószyńska
2017 r. Anna Placek

 

LAUREACI POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY EKOLOGICZNEJ

Mateusz Pawłowski II miejsce

Paweł Żuławnik III miejsce

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY

2006 - 2007

Finalista konkursu matematycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty


2007 - 2008

 

Finalista konkursu geograficznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Laureaci I i II miejsca konkursu ekologicznego

2008 - 2009

 

Laureat konkursu geograficznego, laureat konkursu historycznego, laureat konkursu „Dzieje Oręża Polskiego”.

II miejsce w konkursie wiedzy o samorządzie terytorialnym

 

2009 - 2010

 

Laureaci I i II miejsca konkursu fotograficznego „Najciekawszy Zakątek Przyrody Powiatu Sierpeckiego”

2010 - 2011

 

II miejsce w konkursie recytatorsko-plastycznym „Papież, który zmienił świat”

II miejsce w konkursie plastycznym „Moja mała Ojczyzna”

 

2011 - 2012

 

Finalista konkursu historycznego organizowanego przez mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Finalista Diecezjalnego Konkursu wiedzy Biblijnej.

Finalistka X Regionalnego konkursu hisorycznego „Polska Jagiellonów”

2012 - 2013

 

I miejsce w ogólnopolskim konkursie chemicznym

Finalista konkursu historycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Konkurs fotograficzny „Powiat sierpecki w 4 porach roku”

Michał Wierzbicki I miejsce

Bartosz Krowicki III miejsce

Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Chrońmy nasze środowisko odzyskując surowce wtórne'

Szkoła II miejsce

Powiatowe zawody pływackie

Marta Stankiewicz II miejsce

Rafał Fułek II miejsce

Piotr Piłatowski III miejsce

Kornelia Wierzbicka III miejsce

Konkurs wiedzy o Januszu Korczaku

II etap

Michał Wierzbickich

Nina Jabłonowska

Anna Żuławnik

Marta Stankiewicz

2013 - 2014

Finalista konkursu geograficznego organizowanego przez mazowieckiego kuratora oświaty.

 

2014 - 2015r.

 

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Miejskim oraz Mieście Sierpc

III miejsce- w kategorii szkoły podstawowe

II miejsce- w kategorii gimnazjum

 

Konkurs plastyczny "Cztery pory roku"

Szkoła podstawowa

I miejsce- Magdalena Prószyńska

Gimnazjum

III miejsce- Klaudia Karaszweska

Konkurs piosenki polskiej
I miejsce- Aleks Górecki

Konkurs fotograficzny "Piękno przyrody powiatu sierpeckiego"
II miejsce- Maciej Dębski
Wyróżnienie- Mateusz Dębski

Konkurs fotograficzny "Cztery pory roku w Skansensie"
Nagroda główna- Mateusz Dębski
Nagroda specjalna- Wiktor Jagodziński, Magdalena Prószyńska, Wiktor Stasiak, Jan Stasiak

Konkurs plastyczny "Co w trawie piszczy"
III miejsce-

 

2015 - 2016r.

Powiatowe zawody pływackie

I miejsce- Wiktor Jagodziński

II miejsce- Antoni Kaliszewski

III miejsce- Nina Mosakowska

Finał konkursu recytatorskiego "Pięknie być człowiekiem"

I miejsce- Aleks Górecki

Wyróżnienie- Zofia Jagodzińska
 

Konkurs ekologiczny "Dobre rady na odpady"

I miejsce- Wiktor Jagodziński

Wyróżnienie- Nina Mosakowska
 

Konkurs ekologiczny "Chrońmy środowisko odzyskując surowce wtórne"

II miejsce w kategorii  tworzywa sztuczne

III miejsce w kategorii baterie
 

Konkurs ekologiczny "Eco-Moda"

I miejsce- kat. Szkoły podstawowe

I miejsce- kat. Gimnazjum

I miejsce indywidualnie- Sebastian Koziorowski
 

Biegi Pamięci Narodowej

I miejsce- Amelia Chroboczyńska

II miejsce- Zofia Jagodzińska
 

2016 - 2017r.
 

I miejsce w konkursie piosenki anglojęzycznej

Karol Goc - finalista diecezjalnego konkursu biblijnego
 

Konkurs piosenki polskiej

II miejsce- Zofia Jagodzińska

Wyróżnienie- Aleks Górecki
 

Konkurs recytatorski "Poezja Jana Pawła II"

Klasy I-III

I miejsce- Aleks Górecki

II miejsce- Zofia Jagodzińska

III miejsce- Nina Mosakowska
 

Klasy IV-VI

II miejsce- Sebastian Koziorowski

III miejsce- Magdalena Prószyńska

2017 - 2018r.

Regionalny konkurs plastyczny "Mój krajobraz"

I miejsce- Magdalena Prószyńska
 

Konkurs "Eco-Jazda" na byle czym

I miejsce- Szkoła podstawowa

II miejsce- Gimnazjum
 

Konkurs "Pięknie być człowiekiem"

I miejsce- Aleks Górecki
 

Ogólnopolski festiwal piosenki "Kwiecień-plecień"

I miejsce- Aleks Górecki
 

Konkursy językowe

I miejsce- Dorota Jeżewska (język angielski)

III miejsce- Anna Placek (język niemiecki)


Konkurs plastyczny „Miejsce w Sierpcu, które cenię najbardziej”

I miejsce- Zofia Jagodzińska

III miejsce- Alan Grabowski

Konkurs surowców wtórnych „Eco-Moda”

III miejsce- Magdalena Prószyńska

Wyróżnienie- Zofia Jagodzińska
 

Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem”

Wyróżnienie- Aleks Górecki i Zofia Jagodzińska
 

Konkurs ekologiczny „Chrońmy środowisko odzyskując surowce wtórne”

I miejsce- tworzywa sztuczne

II miejsce- makulatura
 

Konkurs fotograficzny „Odkrywamy piękno LDG „Sierpeckie partnerstwo”

I miejsce- Mateusz Dębski
 

O szkole

Super User on . Posted in teksty

W 1997 roku powstaje pomysł utworzenia I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu.

Po pozytywnej opinii propozycji dokumentacji, 24 października 1997 kurator oświaty w Płocku wydaje zaświadczenie o wpisaniu do ewidencji niepublicznych szkół i placówek oświatowo wychowawczych wyżej wymienioną szkołę, która rozpoczyna działalność 1 września 1998 roku. 

 

Uroczysty moment otwarcia następuje 25 września 1998 roku w obecności władz samorządowych.

 

W związku z reformą oświaty 30 marca 2000 roku, szkoła zostaje wpisana pod numerem pierwszym do ewidencji niepublicznych szkół podstawowych i gimnazjów prowadzonej przez gminę Sierpc.

Szkoła od 1997 roku pracuje na swoim własnym programie nauczania tzn. wprowadza nauczanie zintegrowane, obowiązkową naukę języka angielskiego począwszy od klasy pierwszej, zwiększony o 25% tygodniowy obowiązkowy wymiar godzin i uczestnictwo w kołach zainteresowań wg potrzeb uczniów, zapewnia naukę w oddziałach od 4 do 10 uczniów.

Do obecnej chwili szkoła wydała 3 pokolenia absolwentów, którzy mogli kontynuować naukę, w gimnazjum od 1 września 2002 roku.